MicroLog.MyPower.CZ

… designed for freedom of automation.

Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


licence

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

licence [2013/09/21 20:52]
mypower_cz
licence [2013/09/25 22:27] (aktuální)
mypower_cz
Řádek 1: Řádek 1:
-====== MyPower ​Microlog ​Licence ======+====== MyPower ​MicroLog ​Licence ======
  
 Zdarma pro nekomerční použití. Zdarma pro nekomerční použití.
  
   - Zdrojový kód je k dispozici zdarma pro osobní nekomerční účely. Může sloužit například k dohledu a řízení vlastní [polo]ostrovní fotovoltaické elektrárny bez výkupu a bonusu.   - Zdrojový kód je k dispozici zdarma pro osobní nekomerční účely. Může sloužit například k dohledu a řízení vlastní [polo]ostrovní fotovoltaické elektrárny bez výkupu a bonusu.
-  - Zdrojový kód je možno libovolně upravovat, zkoumat, analyzovat, měnit. Je možno vytvářet odvozená díla (příklad Debian->​Ubuntu, ​Microlog->Macrolog.) Na takové odvozené dílo je nutno zachovat licenci "​Zdarma pro nekomerční použití"​ a viditelně odkazovat na tuto wiki.+  - Zdrojový kód je možno libovolně upravovat, zkoumat, analyzovat, měnit. Je možno vytvářet odvozená díla (příklad Debian->​Ubuntu, ​MicroLog->MacroLog.) Na takové odvozené dílo je nutno zachovat licenci "​Zdarma pro nekomerční použití"​ a viditelně odkazovat na tuto wiki.
   - Bezchybná činnost zdrojového kódu není zaručena. Není možno uplatnit reklamace ani nárokovat škody vzniklé užitím zde uvedeného software.   - Bezchybná činnost zdrojového kódu není zaručena. Není možno uplatnit reklamace ani nárokovat škody vzniklé užitím zde uvedeného software.
   - Pokud s touto licencí nesouhlasíte,​ projekt nepoužívejte a přejděte na jiný web.   - Pokud s touto licencí nesouhlasíte,​ projekt nepoužívejte a přejděte na jiný web.
  
licence.txt · Poslední úprava: 2013/09/25 22:27 autor: mypower_cz